Szukaj na stronie:

OFERTA

Meble sosnowe zajmują w naszej ofercie istotną pozycję. Doceniane przez klientów za szeroki obszar zastosowań, trwałość i efektowny, naturalny wygląd. Kolekcje obejmuja wyposażenie sypialni (łóżka, toaletki, szafy ubraniowe, komody), pokoju dzięcięcego lub młodzieżowego (łóżka, łóżka piętrowe, szafy, komody, biurka, półki, regały) pokoju do pracy (biurka, szafy, półki, regały, stoliki pod komputer).

Oferowane przez nas meble pochodzą od uznanego producenta Acer i produkowane są z litego drewna. Kolejną zaletą jest możliwość wykonania mebli na indywidualne zamówienie.

Meble wypoczynkowe zdobiące salon każdego mieszkania, domu sa jego wizytówką. To tam spędzamy najwięcej czasu, to tam właśnie podjemujemy gości, dlatego oprócz funkcjonalności i wygody meble wypoczynkowe muszą być efektowne. W naszych salonach znajdziesz meble wypoczynkowe wielu uznanych producentów, a szeroka gama modeli i serii zaspokoi wyrafinowane gusta i pozwoli zaaranżować każdą przestrzeń.

Sypialnia jest ostają naszej intymności, dlatego proponujemy Państwu gotowe zestawy, ale także mogą Państwo polegać na swojej inwencji i zaaranżować wnętrze sypialni samemu. Polecamy szeroki wachlarz mebli sypialnianych a do łóżek ? materacy renomowanych producentów.

Nasze Kuchnie opieramy na sprawdzonym i znanym z jakości producencie FORTE S.A. Długoletnie doświadczenie producenta oraz pracowników Elimar powoduje iż otrzymujecie Państwo produkt wysokiej jakości dopasowanych do Państwa oczekiwań. Pracownicy Elimar wysłuchają Państwa potrzeb i starannie zaprojektują układ kuchni. Jesteśmy dumni z naszych zadwolonych klientów i jesteśmy pewni, iż korzystając z naszych usług również Państwo do nich dołączą.

Oferujemy nie tyle sprzedaż kuchni, ale rozwiazanie systemowe, które zaczyna się na etapie rozmówy i tworzenia projektu a a kończą się montażem gotowego rozwiązania w Państwa kuchni. Systemy firmy Forte oferują oprócz trwałości i wysokiej jakości, bogate wzornictwo, które zaspokaja wyrafinowane gusta naszych klientów.

Uzupełenieniem ofety jest bogata oferta materacy do łóżek. Łóżko wybieramy opierając się na wrażeniach estetycznych i jego wygląd będzie zaspokajął nasze potrzeby estetyczne, natomiast od materaca zależy czy rano będziemy wstawali wypoczęci czy zmęczeni.

W ofercie posiadamy materace budowane w różnych technologiach, które pozwalają dopasować materac do indywidulanych przywyczajeń, łóżka i wagi. Oferta zawiera materace wykonane w różnych materiałach, również przeznaczonych dla alergików.